شنبه, 29 خرداد 1400

مراکز درمانی طرف قرارداد و شعب پرداخت خسارت شرکت بیمه ایران

بدلیل گستردگی مراکز درمانی طرف قرارداد،میتوانید با مراجعه به سایت http://hcpinformation.iraninsurance.ir/hcp-info-details-flow?execution=e1s1 از آخرین مشخصات و آدرس مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه ایران آگاه باشید.


همکاران در تهران میتوانند با مراجعه به دفاتر شرکت خدمات بیمه ای ره آورد و در شهرستان ها با مراجعه به شعب بیمه ایران،مدارک پزشکی را تحویل تا پس از بررسی در کوتاه ترین زمان مبلغ خسارت به آنان واریز گردد.

شعب خسارت گسترده اتومبیل اعم از ثابت و سیار شرکت بیمه ایران در سراسر کشور آماده دریافت مدارک خسارت دیدگان و جبران خسارت آنان میباشند. به منظور دریافت غرامت فوت و حوادث ، همکاران میبایست مدارک درخواستی را از طریق اداره بیمه محل کـار خویش به شرکت بیمه ره آورد ارسال نماید.


موارد ضروری که باید بدانیم :


1- در صورت استفاده از بیمارستان های دولتی ، بیمار هیچگونه هزینه ای به غیر از فرانشیز پرداخت نمیکند ، یادآوری میشود هزینه های غیر بیمه ای که در تعهد شرکت بیمه نیست ، به عهده بیمار می باشد.

2- بیمه موظف به پرداخت هزینه های درمانی بر طبق تعرفه های رسمی وزارت بهداشت و درمان میباشد و هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت بالاتر از تعرفه های رسمی و یا زیر میزی ندارد.

3- بر اساس آیین نامه شماره 74 ،بیمه ایران موظف به جبران هزینه داروهای مجاز کشور بر اساس فهرست دارویی صرفا مازاد بر سهم بیمه گر اول میباشد.

4- در صورت بستری در بیمارستانهای غیر طرف قرارداد بیمه ایران ، کل مبلغ توسط بیمار پرداخت و بعد از ترخیص کلیه مدارک از قبیل اصل صورت حساب بیمارستانی و لیست دارو های مصرف شده ، شرح حال یا سند طبیعی بیمار و شرح عمل از بیمارستان تحویل گرفته و ابتدا نسبت به دریافت سهم بیمه گر اول اقدام می نماید. و مابقی را بیمه ایران طبق تعرفه وزارت بهداشت و درمان پرداخت خواهد نمود و به هیچ عنوان امکان پرداخت تحت عناوینی مانند علی الحساب و یا پیش فاکتور وجود ندارد.

5- بیمه شدگان در صورت اعتراض به میزان خسارت دریافتی تکمیلی درمان به سایت شرکت خدمات بیمه ای ره آورد مراجعه و درخواست بازنگری مکتوب خویش را ارائه نمایند.

 

اطلاعات تماس

ادرس

پست الکترونیک : info[at]yaghootazmoon.com

با دیگران به اشتراک بگذارید

در خبرنامه ما مشترک شوید

جستجو

تبلیغات